Sık Sorulan Sorular

En çok sorulan soruların cevapları aşağıda listelenmiştir.
Bunların dışında sormak istedikleriniz varsa iletişim sayfasındaki formu dolurun ve bize gönderin.

instafeno sadece instagram için medya hizmeti sağlamaktadır ve bu alanda uzmanlaşmıştır. Tecrübeli ve güvenilir ekibi ile instagram takipçi ve instagram beğeni hizmetleri vermektedir.

  • Kaliteli ve Güvenilir Hizmet
  • Takipçi ve beğeni hizmetlerinde en uygun fiyatlar
  • Hızlı Teslimat
  • Güvenli Ödeme Seçenekleri
  • Satış Sonrası Destek
256 bit SSL koruma ile güvenli bir şekilde ister kredi kartınız ile ister havale ile siparişinizi verin.
instafeno.com ödeme yöntemi olarak TÜBİTAK ve Sabancı Üniversitesi tarafından desteklenen Shopier alt yapısını kullanmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz hiç bir kişi ve kurumla paylaşılmaz. Kredi kartı ile ödeme alan web sayfalarının gücvenilir olup olmadığını, ödeme yaptığınız web sayfasının adres kısmından anlayabilirsiniz. Eğer https ibaresi (SSL güvenlik sertifikası) görüyorsanız, online alışveriş için güvenilir bir web sayfasındasınız demektir. instafeno.com ve Shopier güvenlik sertifasına sahiptir. Bu nedenle kredi kartınız %100 güvence altındadır.
Hayır. instafeno.com üzerinden alacağınız herhangi bir hizmet için o hizmeti satın almak istemeniz yeterli, şifrenizle ilgilenmiyoruz
Tüm hizmetlerimiz gerçek ve aktif kullanıcılar ile sağlanmaktadır. Yapmış olduğunuz paylaşımların kalitesine ve sıklığına göre takipçilerinizde düşüş veya yükseliş yaşanabilir.